Witaj na 1stCav eSport Club
Portale internetowe:
Wybierz język: Polski English
ESL RS
vs   pl IceWolves 08.08.2017
2 : 1 Wygrana!
BCL BF1
vs   eu PkD 28.07.2017
0 : 1 Przegrana!
ESL RS
vs   eu myRisk 20.07.2017
2 : 0 Wygrana!
ESL RS
vs   pl Dope.R6S 19.07.2017
1 : 0 Wygrana!
ESL RS
vs   eu Helix 19.07.2017
1 : 0 Wygrana!
Zobacz wszystkie
Wyprzedaż Kinguin
0 zl
znaleziono za:
10 zl
Wyprzedaże Humble
100 zl
znaleziono za:
20 zl

REKLAMA

Krótka rozmowa z HEDROXXem i Hazim. napisał: navka, 21.02.2011

 

Do pierwszego turniejowego meczu pozostał niecały tydzień, jesteśmy już więc na ostatniej prostej do pierwszego sezonu Ligi PROCPU - FIFA11. Na kilka pytań przed przed pierwszym eventem "wirtualnych kopaczy" w 2011 roku postanowiło odpowiedzieć dwóch finalistów ligi -  Poland Michał "HEDROXX" Rodak oraz Poland Bartosz "hazi" Hażak.

 

 

Witaj Michale. Jak przygotowania do Wrocławskiego turnieju?

 

Szczerze gram podobnie jak do MP w Warszawie. Codziennie albo co dwa dni gram kilka meczy + mecze w turniejach online. Na pewno gram trochę mniej niż przed Mistrzostwami ale i tak 23 lutego wchodzi dość poważny patch, który może trochę pozmieniać w moim składzie Chelsea, więc muszę przygotować się do niego.


Przejście eliminacji nie okazało się dla Ciebie wielkim kłopotem, choć awansowałeś dosyć szczęśliwie. Jak oceniasz poziom strony organizacyjnej oraz poziom gry zawodników?

 

Powiem że organizacyjnie było nawet lepiej niż podczas eliminacji do MP. Miałem dość dobry kontakt z Adminem, więc nie miałem problemów z meczami. Oczywiście dostałem slota na finały w momencie kiedy wycofał się Truskaw ale sądzę, że w 2 ostatnich turach raczej nie miałbym problemów z dostaniem się na finały, to nie znaczy, że poziom był słaby a wręcz przeciwnie.


W Turnieju Finałowym łącznie będzie trzech reprezentantów 1stCav. Czy istnieje dla Ciebie realna szansa na całe "czarno-żółte" podium? Którego z finalistów obawiasz się najbardzie ?


Ciekawe pytanie. Nie zdziwie się jak znowu spotkam się z hazim w drabince podczas turnieju, hehe. Ale tak na poważnie jest duża szansa, żeby ktoś z naszej trójki był na podium ale czy wszyscy ? Raczej nie. Kogo obawiam się najbardziej ? To się zobaczy na Lanie. Wszystko będzie zależało od formy, szczęścia, skilla i także innych czynników. Mam nadzieję, że będzie dobra walka i wyjdę z niej jak najlepiej.


Na koniec słówko jeszcze o nagrodach które wywołały spore kontrowersje. Finaliści komputerowi otrzymają nagrody pieniężne natomiast konsolowi w postaci gier, piłek itp. Według wielu podział ten jest niekorzystny dla zawodników PS3. Jakie masz zdanie na ten temat?


Ja oczywiście mam takie samo zdanie co inni. Każdy chce kasę zamiast "sprzętu", heh. Nic na to jednak nie poradzimy i po prostu musimy pojechać do Wrocławia, zagrać jak najlepiej i mieć nadzieję, że w dalszych Lanach FIFA na PS3 będzie lepiej sponsorowana niż gorszy odpowiednik na PC.


Dzięki za rozmowę. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powtórzenia rezultatu z grudniowych MP i sięgnięcia po pierwsze miejsce.


Dziękuję. Mam nadzieję, że 26 po turnieju będę w dobrym humorze :)


 
Cześć Bartek. Finały pierwszego sezonu Ligi PROCPU FIFA11 już za 7 dni. Jak oceniasz swoją formę i czy zamierzasz przygotowywać się jakoś specjalnie na ten turniej?


Witaj. Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać finałów. Niestety ostatnio nie miałem tyle czasu na fife ile bym chciał ale jeszcze jest cały tydzień na przygotowania. W związku z tym moja forma jest na razie wielką niewiadomą, ale mam nadzieję, że uda mi się dojść do wysokiej dyspozycji i powalczę o jak najwyższe miejsce.


Eliminacje on-line dla wielu były zorganizowane lepiej niż te z Mistrzostw Polski. Czy Twoim zdaniem naprawdę tak było?


Na pewno były zorganizowane inaczej. Z jednej strony były one przeprowadzone znacznie sprawniej, z drugiej zaś przynajmniej na początku panowało pewne niedoinformowanie co do wszystkich zasad, przez co zresztą poległem w pierwszej turze. Ogólnie jednak jak na pierwszy taki turniej było ok.


Na Finałach oglądać będziemy łącznie trzech naszych zawodników. Czy wierzysz iż wraz z kolegami z drużyny zdominujecie turniej i zajmiecie całe podium? Który zawodnik wydaje Ci się najgroźniejszy?

 

Byłoby miło :), jednak osobiście uważam to niestety za mało prawdopodobne.Na pewno szczególnie groźni będą finaliści MP tacy jak HEDROXX czy kaka oraz starzy wyjadacze jak np. Anon1m. No i zawsze może wyskoczyć ktoś niespodziewany i pogodzić wszystkich faworytów. Nie od dziś wiadomo, że w najnowszej odsłonie fify ogromną rolę odgrywa szczęście.


Awans uzyskałeś już w drugim turnieju eliminacyjnym. Aby sięgnąć po upragniony awans musiałeś pokonać takich zawodników jak Ar2ro, citko_1988 czy fafik96. Który sprawił Ci najwięcej problemów i jak oceniasz poziom gry zawodników?


Od tego czasu minęło już trochę czasu, tak więc nie pamiętam wszystkich meczy zbyt dokładnie, aczkolwiek na pewno ciężkie mecze miałem przeciwko Ar2ro. Poziom w eliminacjach był solidny, jednak bez rewelacji. Uważam, że awans wywalczyłem mimo wszystko dosyć pewnie i mam nadzieję kontynuować dobra passę na finałach.


Czy nagrody które uzyskają najlepsi konsolowcy są dla Ciebie satysfakcjonujące? Nie uważasz iż ci grający na komputerach zostali potraktowani lepiej? 

 

Z punktu widzenia graczy na pewno. Niestety wielkie firmy takie jak EA liczą wartość wg ich cen producenta a nie rzeczywistej wartości, dlatego też nagrody rzeczowe o teoretycznie zbliżonej wartości, zawsze będą gorsze niż gotówka. Nagrody zawsze mogłyby być lepsze jednak uważam, że ostatecznie nie jest najgorzej.


Dzięki za wywiad. Trzymam kciuki abyś to Ty za tydzień odbierał główną nagrodę!


Wielkie dzięki za wywiad. Za powodzenie nie dziękuję bo ponoć to przynosi pecha. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić cały 1stCav, wszystkich znajomych i moją rodzinę, która na pewno będzie trzymać za mnie kciuki. Nie chce wymieniać poszczególnych osób, ponieważ nie chciałbym nikogo pominąć.

 

Rozmowę z zawodnikami 1stCav przeprowadził Poland Łukasz "lukisportfan" Kozłowski.


QUAKE Wywiad z Albertem 'mustaff' ... 6066 29.01.2014 - 12:58 views
QUAKE Krótki wywiad z AleXem... 6315 26.02.2012 - 12:00 views
QUAKE Rozmowa z Pawłem Typiakiem... 7569 14.04.2011 - 11:59 views
QUAKE Krótka rozmowa z HEDROXXem ... 7124 21.02.2011 - 10:19 views
QUAKE Wywiad z Błażejem "Pukin" ... 7365 20.02.2011 - 11:10 views
Warface 5on5 Community Cup ... 1314 25.01.2016 - 02:07 views
Warface 5on5 Community Cup #... 1098 17.12.2015 - 23:10 views
Relacja UgerGa z 1stCav Week... 2340 28.06.2015 - 16:40 views
Halloween w GR:P... 2915 02.11.2014 - 14:55 views
Październikowe zmiany w GR:... 2460 29.10.2014 - 20:38 views